2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Dolnośląskie
  6. Obsługa produkcji - Wrocław
  7. Obsługa produkcji - Fabryczna
Dodane 10 kwietnia 2024

Ślusarz 65 km od Wrocławia

Wynagrodzenie

37 - 43 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Wrocław, Fabryczna

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmyRekrutacja onlinePracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

LAXO Work - jesteśmy dynamicznie działającą firmą z polskim kapitałem, specjalizujemy się w obsłudze sektora głównie przemysłowego. Wysoki poziom obsługi i indywidualne podejście do potrzeb zmieniającego się rynku są gwarancją sukcesu! Nasz zespół to grupa ekspertów posiadających bogate doświadczenie i wysokie kompetencje.

W związku z dynamicznym rozwojem naszych projektów poszukujemy Kandydatów:

ŚLUSARZ

Lokalizacja: Rawicz

Zapewniamy:

  • stałe zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • atrakcyjne wynagrodzenie, wypłacane zawsze w terminie

  • ubezpieczenie na życie dla zatrudnionych osób

  • premie za polecenie oraz duże perspektywy rozwoju zawodowego

  • pomoc w  legalizacji pobytu w RP (*dla osób spoza Polski)

Zakres obowiązków:

  • obsługa elektronarzędzi

  • szlifowanie oraz sklejanie detali i profili aluminiowych

  • przestrzeganie instrukcji stanowiskowych, technologicznych i procesowych

Wymagania:

  • wykształcenie minimum zawodowe

  • doświadczenie na podobnym stanowisku

  • umiejętność czytania rysunku technicznego

  • gotowość do pracy w systemie trzyzmianowym

  • sumienność i dokładność w wykonywaniu powierzonych czynności

  • znajomość języka polskiego w stopniu komunikatywnym

*ISTNIEJE OPCJA WSPÓŁPRACY W OPARCIU O DZIAŁALNOŚĆ GOSPODARCZĄ

Kandydatów, zainteresowanych współpracą zachęcamy do przesłania CV lub kontaktu telefonicznego:

Kateryna Matiushevska

Rekruter

Tel.530 980 328

Prosimy o dołączenie klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez firmę LAXO Work Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu, przy ul. Droga Dębińska 3A, moich danych osobowych niezbędnych do realizacji  procesu rekrutacji. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji oraz na udostępnianie moich danych osobowych innym spółkom powiązanym z LAXO Work Sp. z o.o. w rozumieniu przepisów Kodeksu spółek handlowych, a także podmiotom współpracującym z ogłoszeniodawcą, do celów związanych z prowadzonymi obecnie lub w przyszłości procesami rekrutacyjnymi.” Informujemy, że Administratorem Państwa danych jest LAXO Work Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu, przy ul. Droga Dębińska 3A. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Podanie przez kandydata podczas rekrutacji danych innych niż wymagane przepisami prawa jest dobrowolne. Przekazujący dane może w każdym czasie cofnąć swoją zgodę. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych ich sprostowania, usunięcia oraz ograniczenia przetwarzania. W sprawach związanych z Państwa danymi prosimy kontaktować się z Inspektorem Danych Osobowych pod numerem: 616664747

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Fabryczna
ID: 910840569