2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Pomorskie
  6. Obsługa produkcji - Gdańsk
  7. Obsługa produkcji - Matarnia
Dodane 09 kwietnia 2024

Skręcanie mebli, od zaraz - umowa o prace 4500 zł brutto mies.

Wynagrodzenie

3 375 - 4 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Gdańsk, Matarnia

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

OTTO Work Force Europe jest jedną z wiodących firm wśród agencji pracy i doradztwa personalnego, która oferuje pracę w Polsce i za granicą.

Aktualnie poszukujemy dla swojego Klienta pracowników na stanowisko:

Skręcania mebli

Miejsce pracy: Gdańsk (Matarnia)

Opis stanowiska:

- skręcanie mebli

- drobna pomoc przy obsłudze klienta na hali

- dbałość o porządek na stanowisku pracy.

Wymagania:

· brak przeciwwskazań do pracy fizycznej

· chęć do pracy, uczciwość, sumienność

· dyspozycyjność i punktualność

· doświadczenie na podobnym stanowisku

Oferujemy:

· obiady za 5zł

· zatrudnienie od zaraz w oparciu o umowę o pracę tymczasową

· atrakcyjną stawka - poszukujemy na ¾ etatu - 3375zł zł brutto mie.s lub cały etat - 4500 zł brutto mies.

· praca w systemie tygodniowym,

· godziny pracy: 8:00-16:15 / 12:00-20:15

· zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

Chcemy żebyś wiedział, że Administratorem Danych Osobowych jest OTTO Work Force Europe sp. z o.o. ul. 1 Maja 3-5, 45-068 Opole, KRS 36281 8, NIP 8961507-00 0, Regon 21326515 , KRAZ 11500. Twoje dane będą przetwarzane przez Administratora Danych Osobowych dla potrzeb rekrutacji, tj. w procesie wyszukiwania odpowiednich kandydatów do zatrudnienia lub zarekomendowania ich naszym klientom. Pełna treść obowiązku informacyjnego znajduje się na stronie OTTO.

Pomorskie

Pomorskie, Gdańsk, Matarnia
ID: 910492865