2. Praca
  3. Pracownik sklepu
  4. Kasjer, pracownik sklepu
  5. Kasjer, pracownik sklepu - Wielkopolskie
  6. Kasjer, pracownik sklepu - Poznań
  7. Kasjer, pracownik sklepu - Naramowice
Kamila
Dodane 13 czerwca 2024

sklep ze zdrową żywnością- Plaza

Lokalizacja

Poznań, Naramowice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy

Organic Market S.A. to pierwsza i największa w Polsce sieć samoobsługowych delikatesów z ekologiczną i zdrową żywnością.

Poszukujemy pracowników na stanowisko:

Sprzedawca

Do sklepu (prośba o podanie preferowanego sklepu):

Organic Market Poznań Plaza

ul.K.Drużbickiego 2, Poznań

Gwarantujemy:

-pracę w zgranym zespole, w którym liczy się profesjonalna obsługa klienta, zaangażowanie oraz samodzielność

-terminowe wypłaty wynagrodzeń potwierdzone umową -rozwój kompetencji na stanowisku pracy

-zdobycie szerokiej wiedzy i doświadczenia w zakresie żywienia dietetycznego

-zniżki na zakupy w naszych sklepach

Opis stanowiska:

-obsługa klientów, doradzanie im w kwestii wyboru określonych produktów

-dbanie o porządek w sklepie i estetykę miejsca pracy

-dbanie o prawidłowe rozmieszczenie towarów, ich jakość (sprawdzanie dat ważności) oraz prawidłowe oznaczenie cen

-obsługa urządzeń typowych dla sklepu (kasa, krajalnica, waga, terminal płatniczy itp.)

Wymagania:

-książeczka sanitarna

-komunikatywność

-mile widziane doświadczenie w pracy w handlu

-osoba energiczna z entuzjastycznym podejściem do pracy :)

Oferujemy:

-motywacyjny system premiowy

-pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV.

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Poznań, Naramowice
ID: 920431173