2. Praca
  3. Pracownik sklepu
  4. Kasjer, pracownik sklepu
  5. Kasjer, pracownik sklepu - Zachodniopomorskie
  6. Kasjer, pracownik sklepu - Międzyzdroje
Dodane 17 kwietnia 2024

Sklep Żabka Międzyzdroje Nowomyśliwska 3

Wynagrodzenie

27,70 - 30 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Międzyzdroje

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis stanowiska : • Obsługa klienta • Obsługa kasy fiskalnej • Aktywna sprzedaż wedle standardów sieci • Rejestrowanie kart • Wydawanie i przyjmowanie paczek •Wprowadzanie rachunków • Przygotowywanie oferty na ciepło i wypieku pieczywa • Sprawdzanie terminów przydatności produktów • Dbanie o zachowanie czystości miejsca pracy oraz w jego obrębie • Dbanie o prawidłową ekspozycję sprzedawanych produktów • Przyjęcie dostaw, układanie towaru na półkach • Dopasowanie, zmiana etykiet cenowych do towaru • Przestrzeganie standardów sieci • Praca w systemie dwuzmianowym (6.00-15 i 15- 23.00) Wymagania : • chęci do pracy • dyspozycyjność • punktualność • pracowitość i uczciwość • zaangażowanie w obowiązki • aktualna książeczka sanepidowska Zatrudnionym oferuję: • premie uznaniowe zależne od jakości wykonywanej pracy. • umowę zlecenie • fajną atmosferę w pracy

Lokalizacja

Międzyzdroje,

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Międzyzdroje
ID: 902471443