2. Praca
  3. Pracownik sklepu
  4. Kasjer, pracownik sklepu
  5. Kasjer, pracownik sklepu - Mazowieckie
  6. Kasjer, pracownik sklepu - Grodzisk Mazowiecki
Dodane 05 kwietnia 2024

Sklep Spożywczy Kasjer/Sprzedawca

Wynagrodzenie

22 - 28 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Grodzisk Mazowiecki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweKadra kierownicza

Opis

Wymagania:

  • Książeczka sanepidowska

  • Komunikatywność, zaangażowanie i dobra organizacja pracy

  • Dyspozycyjność, uczciwość i punktualność

Mile widziane :

  • Doświadczenie w obsłudze klienta i kasy fiskalnej

Oferuję:

  • Praca w godzinach 6.00-14:00 14:00-22:00

  • od poniedziałku do soboty.

  • Elastyczny grafik

  • Stałe wynagrodzenie godzinowe i premię za dobre wyniki sklepu

  • Umowę zlecenie/o prace

  • Przeszkolenie w ramach pełnionego stanowiska

  • Przyjazną rodzinną atmosferę pracy

Twoje zadania:

  • Obsługa klienta

  • Przyjmowanie i wykładanie towaru (w tym uzupełnianie ekspozycji)

  • Dbanie o prawidłową ekspozycję produktów

  • Dbanie o porządek i estetykę sklepu

  • Obsługa kasy fiskalnej

  • Obsługa lady mięsa i wędliny Proszę o przesyłanie CV wraz ze zdjęciem i numerem telefonu. Prosimy, aby w CV zamieścić następującą zgodę:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)

Lokalizacja

Grodzisk Mazowiecki,

Mazowieckie

Mazowieckie, Grodzisk Mazowiecki
ID: 834633931