2. Praca
  3. Pracownik sklepu
  4. Kasjer, pracownik sklepu
  5. Kasjer, pracownik sklepu - Pomorskie
  6. Kasjer, pracownik sklepu - Żukowo
Dodane 22 maja 2024

Delikatesy 24 zł na rękę/h

Lokalizacja

Żukowo

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyRekrutacja onlinePracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy), 🇺🇦 Польська мова не обов'язкова (Jęz. polski niewymagany)

Delikatesy poszukują osób do pracy na stanowisku kasjer/magazynier (24 zł netto/h):

Wymagania:

  • książeczka sanepidowska,

  • mile widziane doświadczenie w handlu,

  • gotowość do pracy w systemie zmianowym (6:00-14:00 lub 13:45-21:45),

  • dobra znajomość języka polskiego.

Obowiązki:

  • obsługa kasy fiskalnej,

  • obsługa krajalnicy,

  • przyjmowanie dostaw i wykładanie towaru.

Lokalizacja:

Żukowo Gdańska, Żukowo Armii, Banino Lotnicza, Gdynia Tuwima, Chwaszczyno Oliwska, Morena Żylewicza

Lokalizacja

Żukowo,

Pomorskie

Pomorskie, Żukowo
ID: 920055221