2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Pomorskie
  6. Obsługa produkcji - Pruszcz Gdański
Dodane 20 maja 2024

Sklep internetowy zatrudni do pomocy przy produkcji haftu diamentowego

Wynagrodzenie

4 000 - 6 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Pruszcz Gdański

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Status studentaDoświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Zajmujemy się sprzedażą haftów diamentowych przez internet (głównie Allegro i Amazon). Dotychczas oferowane przez nas zestawy importowaliśmy z Chin, jednak od kilku miesięcy jesteśmy jedynym w Polsce producentem diamond painting z własnego zdjęcia. W związku ze zwiększeniem sprzedaży poszukujemy ucznia lub studenta uczącego się w trybie zaocznym do pomocy przy kompletowaniu zamówień.

Wymagania:

  • dokładność i sumienność,

  • uczeń / student do 26. roku życia;

Obowiązki:

  • kompletowanie zestawów haftu diamentowego;

  • oklejanie kodami kreskowymi importowanych towarów,

  • inne, drobne prace magazynowe

Oferujemy:

  • pracę w młodym zespole, w rozwijającej się firmie;

  • przyjazną atmosferę;

  • szkolenie w zakresie wykonywanych obowiązków;

  • atrakcyjne godziny pracy (pon-pt, 7-15)

  • terminową wypłatę wynagrodzeń;

Lokalizacja

Pruszcz Gdański,

Pomorskie

Dokładna lokalizacja
Pomorskie, Pruszcz Gdański
ID: 919576477