2. Praca
  3. E-commerce (handel internetowy)
  4. E-commerce (handel internetowy) - Pomorskie
  5. E-commerce (handel internetowy) - Pruszcz Gdański
Dodane 21 maja 2024

Sklep internetowy z Pruszcza Gd. zatrudni osobę do obsługi klienta

Wynagrodzenie

4 000 - 6 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Pruszcz Gdański

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Status studentaDoświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Zajmujemy się sprzedażą haftów diamentowych oraz akcesoriów do smartwatch'y i smartband'ów. Większość naszej sprzedaży stanowią zamówienia z Allegro, ale oferty wystawiamy też na innych platformach oraz w sklepie internetowym. Naszą firmę tworzy kilkunastoosobowa grupa młodych ludzi pozytywnie nastawiona do świata... i każdego zamówienia.

W związku z rozwojem firmy, poszukujemy osoby do obsługi klienta. Pracę rozpoczyna się od sprawdzenia kompletności zamówień złożonych w dniu poprzednim. Następnie odpisujemy na wiadomości e-mail oraz wysyłamy SMSy do kupujących, którzy nie podali pełnych danych. Później księgujemy wpłaty z konta bankowego oraz zwroty pobrań od kurierów. Obecnie Allegro ograniczyło prezentowanie numerów telefonów w ofertach, także rozmów telefonicznych jest naprawdę niewiele.

Wymagania:

  • dobra znajomość obsługi komputera,

  • dokładność i sumienność,

  • uczeń / student do 26. roku życia.

Obowiązki:

  • obsługa zamówień Allegro,

  • obsługa wiadomości e-mail od klientów,

  • telefoniczna obsługa klientów,

  • rejestrowanie wpłat.

Oferujemy:

  • pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00 - 15:00,

  • przyjazną atmosferę,

  • pracę w młodym zespole, w rozwijającej się firmie,

  • terminową wypłatę wynagrodzeń.

CV prosimy załączać w odpowiedzi na niniejsze ogłoszenie.

Lokalizacja

Pruszcz Gdański,

Pomorskie

Dokładna lokalizacja
Pomorskie, Pruszcz Gdański
ID: 919780683