2. Praca
  3. E-commerce (handel internetowy)
  4. E-commerce (handel internetowy) - Pomorskie
  5. E-commerce (handel internetowy) - Pruszcz Gdański
Mateusz
Dodane 11 czerwca 2024

Sklep internetowy z Pruszcza Gd. zatrudni asystenta ds. e-commerce

Wynagrodzenie

4 500 - 6 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Pruszcz Gdański

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Status studentaDoświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Zajmujemy się sprzedażą akcesoriów do smartwatch'y i smartband'ów oraz, od niedawna, jesteśmy jedynym w Polsce producentem haftów diamentowych (diamond painting). Obecnie 80 procent naszej sprzedaży stanowią zamówienia z Allegro (użytkownik: ChronSmarta oraz ARTULIO), ale chcemy to zmienić...

Kilka miesięcy temu rozpoczęliśmy sprzedaż na niemieckim Amazonie - z bardzo zadowalającym rezultatem. Po tak udanym starcie, chcielibyśmy mocno poszerzyć ofertę (nowe produkty), a także kontynuować ekspansję na inne rynki/kraje. Nie da się jednak tego zrobić bez estetycznych ofert. W związku z tym, poszukujemy osoby, która najpierw przygotuje zdjęcia i grafiki oferowanych przedmiotów, atrakcyjnie opisze właściwości produktów, a następnie będzie dbała o aktualność ofert na marketplace'ach .

*podczas tłumaczenia posiłkujemy się usługami biura tłumaczeń oraz Chat'em GPT (sztuczną inteligencją).

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • fotografowanie produktów

  • obróbka zdjęć i grafik w Photoshopie,

  • katalogowanie zdjęć oferowanych produktów,

  • przygotowywanie opisu oferty,

  • wystawianie produktów na kilka rynków/krajów,

  • dbanie o aktualność oferty,

  • dbanie o spójny wizerunek materiałów graficznych.

WYMAGANIA:

  • znajomość obsługi programów graficznych (najlepiej z pakietu Adobe),

  • znajomość aktualnych trendów w e-commerce,

  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,

  • poczucie estetyki

  • uczeń / student do 26. roku życia.

OFERUJEMY:

  • pełne przeszkolenie w zakresie obowiązków,

  • stałe godziny pracy: od poniedziałku do piątku, od 7:00 do 15:00

  • szkolenia z branży e-commerce,

  • pracę w miłym i zorganizowanym zespole,

  • możliwość rozwoju w przyszłościowej branży,

  • pracę w centrum Pruszcza Gdańskiego,

  • terminową wypłatę wynagrodzeń.

CV prosimy załączać w odpowiedzi na niniejsze ogłoszenie.

Lokalizacja

Pruszcz Gdański,

Pomorskie

Dokładna lokalizacja
Pomorskie, Pruszcz Gdański
ID: 919854071