2. Praca
  3. Pracownik sklepu
  4. Kasjer, pracownik sklepu
  5. Kasjer, pracownik sklepu - Małopolskie
  6. Kasjer, pracownik sklepu - Oświęcim
Dodane 17 kwietnia 2024

Sklep Internetowy, Kompletowanie Zamówień, Idealna dla STUDENTÓW

Wynagrodzenie

30 - 35 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Oświęcim

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Status studentaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Zatrudnimy osobę ze statusem studenta do obsługi sklepu internetowego

Praca w godzinach 12-18, około 6h dziennie

Zakres obowiązków:

  • pakowanie paczek

  • telefoniczny kontakt z klientem

  • odpisywanie klienta przez aplikację

  • pilnowanie czystości w miejscu pracy

Stawka zależnie od umiejętności i doświadczenie 30-35zł za 1h

Mile widziane umiejętności

  • sprawna i biegła obsługa komputera

  • doświadczenie w pakowaniu przesyłek

Miejsce Pracy Lędziny ul. Hołdunowska

Cenimy osoby które napiszą coś od siebie, o swoich umiejętnościach, pasjach, doświadczeniu, zachęć nas tą krótką notatką do współpracy, bo jeśli umiesz sprzedać siebie to i również umiesz sprzedać towar

Powodzenia :)

Lokalizacja

Oświęcim,

Małopolskie

Małopolskie, Oświęcim
ID: 893606283