2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Świętokrzyskie
  5. Budowa / remonty - Kielce
Dodane 23 kwietnia 2024

Składacz (monter) stalowych elementów budowlanych - Kielce

Lokalizacja

Kielce

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Wytwórnia Konstrukcji Stalowych przy ul. Peryferyjnej w Kielcach poszukuje:

Montera (składacza) stalowych elementów budowlanych

Zakres obowiązków:

  • montaż konstrukcji stalowych zgodnie z rysunkiem technicznym na wydziale produkcyjnym,

  • transport gotowych elementów za pomocą suwnic.

    Praca w hali.

Wymagania:

  • co najmniej 2-letniego doświadczenia przy składaniu i montażu stalowych elementów budowlanych,

  • uprawnień do obsługi suwnic z poziomu roboczego (uprawnienia UDT),

  • aktualny certyfikat spawalniczy (MIG/MAG),

  • zdolności manualnych oraz umiejętności praktycznego rozwiązywania problemów.

Mile widziane uprawnienie do obsługi palnika acetylenowo .

Oferujemy:

  • stabilne, długofalowe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • praca w systemie dwuzmianowym 6-14, 14-22,

  • dofinansowanie do posiłków przez 12 miesięcy w roku,

  • prywatną opiekę medyczną w Medicover z możliwością wykupienia pakietu dla członków rodziny,

  • dodatkowe ubezpieczenie UNIQA,

  • świadczenia socjalne (np. bony w okresie świątecznym),

  • premię za polecenie pracownika,

  • możliwość wyjazdu na kontrakty zagraniczne.

Zapraszamy.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Kielce,

Świętokrzyskie

Świętokrzyskie, Kielce
ID: 892381855