2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Zachodniopomorskie
  6. Obsługa produkcji - Koszalin
Dodane 12 czerwca 2024

Sezonowy pracownik marketu - praca od zaraz!

Wynagrodzenie

27,70 - 28 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Koszalin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa

Grupa kapitałowa Progres (nr cert. 5088) to ogólnopolski dostawca rozwiązań z zakresu pracy tymczasowej, rekrutacji stałych, szkoleń oraz doradztwa personalnego.

W chwili obecnej dla naszego Klienta, poszukujemy pracownika tymczasowego do pracy w markecie w okresie od 01.06.2024 do 29.06.2024r.

Lokalizacja: Koszalin, ul. Koszalińska

Obowiązki:

  • Wykładanie towaru

  • Obsługa pieca (wypiek pieczywa)

  • Udzielanie informacji na zapytania Klientów o dostępność i położenie artykułów

  • Czynności pomocnicze związane z utrzymaniem czystości i prezencji sklep

Oferujemy:

  • Umowę zlecenie

  • Wynagrodzenie 28 zł brutto za godzinę

  • Pracę w systemie: 2 zmiany (06:00-14:00; 14:00-22:00)

Oczekujemy:

  • Braku przeciwskazań do pracy fizycznej

  • Dyspozycyjności do wykonywania obowiązków w 2 zmianach

  • Książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych (warunek konieczny)

Mile widziane pełnoletnie osoby – uczące się.

Lokalizacja

Koszalin,

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Koszalin
ID: 920145336