2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Pomorskie
  6. Administracja, prace biurowe - Rekcin
Dodane 15 kwietnia 2024

Sezonowy pracownik biurowy w firmie wysyłkowej - moda sportowa

Wynagrodzenie

4 300 - 4 800 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Rekcin

Wymiar pracy

Praca sezonowa

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Inny

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Firma wysyłkowa Daytona, zajmująca się wysyłkową sprzedażą markowych artykułów sportowych, poszukuje od zaraz pracownika do pracy biurowej na okres sezonowy (do 6 miesięcy), w dziale zwrotów i obsługi klienta.

Zakres obowiązków:

  • komputerowa obsługa realizacji zwrotów (główne zadanie)

  • komputerowa obsługa zamówień/maili (sporadycznie)

  • fizyczna weryfikacja zwrotów (wg potrzeby)

Warunki zatrudnienia, czas i miejsce pracy:

  • umowa o pracę lub umowa zlecenie (wedle życzenia pracownika)

  • praca na pełen etat (na życzenie możliwy mniejszy etat)

  • praca od zaraz do końca września (na życzenie możliwy krótszy okres)

  • firma czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00

  • lokalizacja pracy: Rekcin (pod Straszynem)

Wymagania:

  • motywacja do pracy

  • wysokie zaangażowanie w wykonywane obowiązki

  • sprawna i szybka obsługa komputera (brak wymagań co do obsługi programów)

  • dokładne wykonywanie obowiązków

Wynagrodzenie:

Wysokość wynagrodzenia zależna od rodzaju umowy i charakteru pracy, czyli od stopnia zaangażowania oraz zakresu wykonywanych obowiązków.

Przykładowe płace:

  • okres próbny: ok. 3.200 zł netto/miesiąc (20 zł/h)

  • po powyższym okresie: ok. 3.600 netto/miesiąc (23-30 zł/h)

Osoby zmotywowane do podjęcia pracy od zaraz, zapraszamy do kontaktu:

  • aplikując (poprzez odpowiedź) na OLX załączając swoje CV z aktualnym zdjęciem

Lokalizacja

Rekcin,

Pomorskie

Dokładna lokalizacja
Pomorskie, Rekcin
ID: 911890600