2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Pracownik restauracji fast-food
  5. Pracownik restauracji fast-food - Mazowieckie
  6. Pracownik restauracji fast-food - Warszawa
  7. Pracownik restauracji fast-food - Ursynów
Dodane 18 kwietnia 2024

Sezonowa praca w ogródku gastronomicznym

Wynagrodzenie

25 - 30 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Ursynów

Wymiar pracy

Praca sezonowa

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca w weekendy, Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

REKRUTUJEMY!!! Poszukujemy osób do pracy na pełny etat/dorywczo do sezonowego punktu gastronomicznego w Parku Kultury w Powsinie (dzielnica Ursynów, nieopodal metra Kabaty).

Jeśli jesteś osobą uśmiechnięta, dobrze zorganizowaną, lubisz pracę na świeżym powietrzu i w luźnej atmosferze...to ta praca jest dla Ciebie :)

Poszukujemy kandydatów:

-obsługa grilla (proste dania z grilla: kiełbasa, karkówka itp.)

-kasjer (przyjmowanie zamówień przy barze, wydawanie dań, napoi)

Obowiązki:

  • Przygotowywanie i grillowanie różnorodnych potraw na grillu

  • Zapewnienie wysokiej jakości obsługi klienta i pozytywnej atmosfery

  • Dbanie o czystość i porządek na stanowisku pracy

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy  w gastronomii będzie mile widziane, ale nie jest konieczne – chęć nauki jest równie ważna

  • Komunikatywność i zdolność pracy w zespole

  • Dostępność do pracy w weekendy

Oferujemy:

  • Przyjazną atmosferę pracy i wsparcie ze strony zespołu

  • Wynagrodzenie netto (do ręki) od 25 zł do 30 zł za godz.

  • Forma wypłaty wynagrodzenia dniówki/tygodniówki

Prześlij swoje CV lub zadzwoń pod numer telefonu 50*******60.

Czekamy na Ciebie! :)

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Ursynów
ID: 912664630