2. Praca
  3. IT / telekomunikacja
  4. Wsparcie techniczne
  5. Wsparcie techniczne - Mazowieckie
  6. Wsparcie techniczne - Żelechów
Dodane 04 kwietnia 2024

Serwisanta Instalator Sieci Telekomunikacyjnych.

Wynagrodzenie

4 500 - 6 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Żelechów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa o dzieło, Umowa zlecenie, Inny, Praktyka / staż, Samozatrudnienie

Doświadczenie nie jest wymagane

Jesteśmy wiodącym na lokalnym rynku dostawcą usług Internetu Światłowodowego oraz Telewizji Cyfrowej. Działamy na rynku telekomunikacyjnym od ponad 10 lat i zawsze świadczymy usługi na najwyższym poziomie.

Aktualnie poszukujemy do naszego zespołu: Serwisanta Instalatora Sieci Telekomunikacyjnych.

Oferujemy:

  • praca w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • duża samodzielność w pracy,
  • możliwość intensywnego rozwoju osobistego i ciągłego podnoszenia kwalifikacji,
  • brak górnej granicy osiąganych dochodów,
  • kontakt z najnowocześniejszymi technologiami
  • realizację interesujących projektów,
  • różnorodne szkolenia,

Opis stanowiska:

  •    budowanie napowietrznych i doziemnych sieci światłowodowych,
  •    wykonywanie instalacji wewnątrz budynków,
  •    spawanie włókien światłowodowych,
  •    podłączanie klientów końcowych,
  •    modernizowanie i rozbudowywanie sieci,

Wymagamy:

  •    doskonałe zdolności interpersonalne,
  •    dobra organizacja czasu pracy, gotowość do pracy w terenie,
  •    kreatywność i samodzielność w podejmowaniu decyzji,
  •    umiejętność wykonywania zadań pod presją czasu,
  •    brak przeciwwskazań dla prac wysokościowych,
  •    znajomość zagadnień sieciowych,
  •    zdolność szybkiego przyswajania wiedzy,
  •    wysoka kultura osobista,
  •    prawo jazdy kat. B,

Prosimy o wysłanie CV w wiadomości zwrotnej.

Lokalizacja

Żelechów,

Mazowieckie

Mazowieckie, Żelechów
ID: 708853969