2. Praca
  3. IT / telekomunikacja
  4. Wsparcie techniczne
  5. Wsparcie techniczne - Mazowieckie
  6. Wsparcie techniczne - Warszawa
  7. Wsparcie techniczne - Praga-Północ
Dodane 24 kwietnia 2024

Serwisant - wdrożeniowiec IT dużych sieci handlowych

Wynagrodzenie

5 900 - 7 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Praga-Północ

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeZapraszamy seniorów

W związku z rozbudową naszej sieci serwisowej, poszukujemy chętnych do pracy na terenie Warszawy

Jeśli mieszkach w tym rejonie, spełniasz nasze wymagania oraz chciałbyś podjąć wyzwanie - aplikuj :)

Twój zakres obowiązków

  • utrzymanie systemów informatycznych w sklepach dużych sieci handlowych

  • instalacje sprzętu oraz wdrożenia rozwiązań - konfiguracje systemów kasowych, urządzeń wagowych, sieciowych i innych

  • naprawy, przeglądy i konserwacje okresowe serwisowanego sprzętu

  • prowadzenie szkoleń i udzielanie pomocy technicznej klientom

  • rzetelne dokumentowanie wykonanych prac w systemie ERP

Nasze wymagania

  • gotowość do pracy w trybie zadaniowym

  • znajomość budowy komputerów PC

  • dobra organizacja czasu pracy

  • dobra znajomość zagadnień TCP/IP

  • znajomość środowisk rodziny Linux oraz Windows

  • rzetelność i zaangażowanie w realizacji powierzonych zadań

  • wysoki poziom samodyscypliny

  • umiejętność diagnozowania i naprawy usterek

  • odpowiedzialność, samodzielność w podejmowaniu decyzji

  • prawo jazdy kat. B

Mile widziane

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • legitymowanie się uprawnieniami SEP 1kV

  • znajomość baz Oracle oraz języka SQL

To oferujemy

  • pracę w firmie o stabilnej pozycji

  • szkolenia z zakresu serwisowanych urządzeń

  • przyjazny zespół współpracowników

  • udział w realizacji interesujących projektów informatycznych realizowanych przy użyciu nowoczesnych technologii

  • służbowy samochód (bieżący standard to Skoda Octavia/Toyota Corolla)

  • wszelkie narzędzia niezbędne do świadczenia serwisu

  • możliwość udziału w imprezach integracyjnych i piknikach rodzinnych

FORCOM Sp. z o.o. - Jesteśmy producentem oprogramowania i dostawcą kompletnych rozwiązań informatycznych dla największych sieci handlowych. Zatrudniamy obecnie ponad 500 pracowników. Od 25 lat tworzymy oprogramowanie wspierające wszelkie aspekty działania sieci sklepów, w tym oprogramowanie systemów kasowych, obsługi zaplecza logistycznego, systemy lojalnościowe, aplikacje na urządzenia mobilne, oprogramowanie obsługujące płatności elektroniczne, centralne systemy zarządzające siecią tysięcy sklepów i rozwiązania Big Data.

Nasze systemy obsługują ponad półtora miliarda transakcji płatności kartami płatniczymi i generują blisko 3 miliardy paragonów rocznie.

Inwestujemy w badania i rozwój – pracujemy nad stworzeniem autonomicznego robota mobilnego dla sklepów, wykorzystaniem sztucznej inteligencji do rozpoznawania towarów, analizą obrazu, rozwiązaniami dla sklepów bez kas.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)".

Informujemy, że odpowiemy jedynie na wybrane aplikacje.

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Praga-Północ
ID: 901268742