2. Praca
  3. Montaż i serwis
  4. Montaż i serwis - Pomorskie
  5. Montaż i serwis - Gdańsk
  6. Montaż i serwis - Przymorze Wielkie
Dodane Dzisiaj o 09:19

Serwisant w Decathlon Przymorze (dowolny etat)

Wynagrodzenie

5 200 - 5 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Gdańsk, Przymorze Wielkie

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy, Praca zmianowa

Już dziś poszukujemy kolejnych pasjonatów sportu, którzy będą odpowiadać za naprawę, konserwację i personalizację sprzętu powierzonego przez Klientów.

 Oferujemy:

  • umowę o pracę na pół, 3/4 lub cały etat (wynagrodzenie zawarte w treści ogłoszenia dotyczy zatrudnienia na pełny etat),

  • elastyczny grafik dostosowany do zajęć na uczelni, treningów i innych aktywności sportowych,

  • premię miesięczną oraz sharing (czyli coroczne dzielenie zyskiem wypracowanym przez firmę),

  • prywatną opiekę medyczną,

  • możliwość rozwoju zawodowego i awansu,

  • szereg szkoleń ułatwiających wdrożenie się do pracy,

  • wspólne uprawianie sportu i treningi,

  • wyjątkową, sportową atmosferę pracy.

Twój zakres obowiązków:

  • naprawianie, konserwowanie oraz regulowanie sprzętu rowerowego oraz narciarskiego,

  • dzielenie się swoją sportową pasją i pomaganie Klientom w doborze odpowiednich produktów,

  • podejmowanie decyzji handlowych w ramach swojej odpowiedzialności,

  • priorytetyzowanie zadań zgodnie z potrzebami biznesowymi,

  • dbanie o dostępność i ekspozycję towaru,

  • rozwijanie się dzięki szkoleniom oraz (jeśli chcesz) dodatkowym odpowiedzialnościom.

A zatem jeśli:

  • majsterkowanie i naprawianie sprzętu rowerowego lub narciarskiego jest Twoją pasją,

  • znasz podstawowe części rowerowe oraz potrafisz je regulować,

  • wiesz co to korba, support, hydraulika i manetka,

  • cechuje Cię energia i odpowiedzialność,

  • jesteś osobą otwartą i pozytywnie nastawioną do ludzi,

  • potrafisz pracować w zespole niczym ogniwa w łańcuch,

  • to czekamy właśnie na Ciebie!

Jesteś gotów/gotowa, aby dołączyć do naszego zespołu?

Aplikuj, nie czekaj! Wyślij swoje CV już dziś! A jeśli znasz kogoś, kto sprawdziłby się na tym stanowisku, przekaż link dalej. Dziękuję.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Pomorskie

Pomorskie, Gdańsk, Przymorze Wielkie
ID: 905654419