2. Praca
  3. Montaż i serwis
  4. Montaż i serwis - Łódzkie
  5. Montaż i serwis - Jawor
Dodane 03 maja 2024

Serwisant w branży OZE

Lokalizacja

Jawor

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: Częste podróże służbowe

Opis

OPIS

Twój zakres obowiązków

  • Konserwacje, przeglądy, naprawy i serwisowanie instalacji: kolektorów słonecznych, kotłów CO, pomp ciepła oraz instalacji fotowoltaicznych.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie techniczne (średnie lub zawodowe) lub pokrewne;

  • Min. 1 rok doświadczenia jako serwisant, konserwator, montażysta – warunek konieczny;

  • Gotowość do wyjazdów służbowych i pracy w powierzonym regionie (prawo jazdy kat. B);

  • Podstawowa wiedza z tematu instalacji CO oraz elektryki;

To oferujemy

  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności;

  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę

  • Pakiet szkoleń;

  • Stabilność zatrudnienia;

  • Niezbędne narzędzia pracy oraz samochód służbowy;

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

FLEXIPOWER GROUP SP. Z O.O SP. K.

Zajmujemy się kompleksową realizacją instalacji fotowoltaicznych i solarnych na terenie całego kraju zarówno w sektorze zamówień publicznych, jak i w sprzedaży hurtowej. Na przestrzeni ostatnich lat wykonaliśmy ponad 35 000 instalacji kolektorów słonecznych i ponad 12 000 instalacji fotowoltaicznych, co daje Naszej Firmie pozycję jednego z liderów branży OZE w Polsce.

Dlatego też poszukujemy osoby chętne do udziału w dynamicznym rozwoju Firmy w kolejnych latach.

Czekamy na tych co posiadają doświadczenie w branży OZE, jak również jesteśmy otwarci na podjęcie współpracy z osobami, które będą razem z nami rozwijały swoje umiejętności.

Nasz zespół tworzą osoby otwarte na współpracę i ukierunkowane na wspólny sukces Grupy , dlatego chcemy porozmawiać z każdym, kto chciałby do Nas dołączyć.

Lokalizacja

Jawor,

Łódzkie

Łódzkie, Jawor
ID: 914634949