2. Praca
  3. Montaż i serwis
  4. Montaż i serwis - Mazowieckie
  5. Montaż i serwis - Warszawa
  6. Montaż i serwis - Bielany
Dodane 09 maja 2024

Serwisant Urządzeń Klimatyzacji i Wentylacji

Lokalizacja

Warszawa, Bielany

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Firma COOL PRO świadczy kompleksowe usługi w zakresie wykonawstwa instalacji klimatyzacji, wentylacji, centralnego ogrzewania oraz instalacji wodno- kanalizacyjnych. W zakresie naszej działalności znajdują się również usługi serwisowe systemów oraz urządzeń. Więcej informacji o firmie znajduje się na naszej stronie www.coolpro.pl

Opis stanowiska:

  • Konserwacja, przeglądy i naprawy urządzeń wentylacyjnych oraz klimatyzacyjnych typu Split, Multi-Split, VRF,  klimatyzacji precyzyjnej, pomp ciepła, itp.

  • Diagnozowanie awarii, usuwanie usterek

  • Bieżąca obsługa zainstalowanych urządzeń

  • Montaż urządzeń klimatyzacyjnych/chłodniczych/wentylacyjnych

Oczekujemy:

  • Umiejętności diagnozowania przyczyn awarii urządzeń

  • Praktyczne umiejętności montażu, uruchomień oraz serwisu urządzeń klimatyzacyjnych, chłodniczych oraz wentylacyjnych popartej co najmniej kilkuletnim doświadczeniem

  • Dbałości o utrzymanie dobrych relacji z Klientem

  • Samodzielności oraz zaangażowania w obsłudze zgłoszeń

  • Czynne prawo jazdy kat. B

  • Uprawnienia elektryczne SEP gr 1 oraz F-gaz

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Pracę w energicznym i uśmiechniętym zespole

  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz podnoszenie kwalifikacji

  • Niezbędne narzędzia do pracy (samochód, telefon, narzędzia)

  • Wsparcie kadry kierowniczej

  • Atrakcyjne i jasne reguły wynagrodzenia

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Bielany
ID: 916911641