2. Praca
  3. Montaż i serwis
  4. Montaż i serwis - Mazowieckie
  5. Montaż i serwis - Warszawa
  6. Montaż i serwis - Praga-Południe
Tomasz
Dodane 27 kwietnia 2024

Serwisant urządzeń i instalacji technicznych

Lokalizacja

Warszawa, Praga-Południe

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Praktyka / staż

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy, Częste podróże służbowe

Do działu montażu i serwisu poszukujemy osoby na stanowisko:

Twój zakres obowiązków

  • ocena stanu technicznego urządzeń, diagnostyka i usuwanie usterek

  • wykonywanie okresowych przeglądów technicznych

  • montaż, rozruch urządzeń do uzdatniania wody i ścieków  w obiektach przemysłowych i komercyjnych

  • wykonywanie przeglądów serwisowych: hydroforni,  fontann, stacji uzdatniania wody, układów nawilżania powietrza, itp

  • prowadzenie szkoleń technicznych dla klientów

  • wykonywania badań fizyko-chemicznych wody w układach

 Nasze wymagania

  • podstawowa wiedza i umiejętności techniczne

  • znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego mile widziane

  • czynne prawo jazdy kategorii B

  • mile widziane uprawnienia elektryczne SEP do 1 kV i znajomość łączenia rur ( PVC-U, PP)

  • czytanie dokumentacji technicznej

  • obsługa komputera i znajomość środowiska MS Office

 To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (pełny etat)

  • wynagrodzenie odpowiednie do posiadanych kwalifikacji i zaangażowania

  • możliwość okresowej pracy w trybie zdalnym

  • okresowe szkolenia online z obsługi urządzeń

  • niezbędne narzędzia techniczne

  • samochód, komputer, telefon

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Praga-Południe
ID: 898592359