2. Praca
  3. Montaż i serwis
  4. Montaż i serwis - Mazowieckie
  5. Montaż i serwis - Warszawa
  6. Montaż i serwis - Wesoła
Piotr
Dodane 01 maja 2024

Technik , Serwisant - Konserwator , Monter , Serwis urządzeń gastro

Wynagrodzenie

6 000 - 10 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Wesoła

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: Praca hybrydowa

Firma 5Service Sp. z o.o. zajmująca się serwisem profesjonalnych urządzeń gastronomicznych i chłodniczych, obecnie poszukuje pracownika na stanowisko:

TECHNIK - SERWISANT, pomoc TECHNIKA

Oczekiwania od kandydatów:

- Wykształcenie techniczne,

- Ogólna wiedza z zakresu elektrotechniki, mechaniki, hydrauliki, chłodnictwa

- Znajomość zagadnień z zakresu budowy i obsługi urządzeń (gastronomicznych lub chłodniczych mile widziane)

- Doświadczenie na podobnym stanowisku (mile widziane)

- Uprawnienia SEP

- Prawo jazdy kat. B

- Komunikatywność,

- rzetelność i skrupulatność,

Zakres obowiązków:

- Naprawy bieżące, przeglądy okresowe, montaże urządzeń u klientów

- Prowadzenie napraw na warsztacie oraz w terenie

- Utrzymywanie dobrych relacji z klientami

Oferujemy:

- Dogodne godziny pracy dostosowane do potrzeb i możliwości pracownika,

- Ciekawą pracę w młodym zespole,

- Możliwość rozwoju zawodowego,

- Zadania wykonywane wspólnie oraz samodzielnie,

- Atrakcyjne wynagrodzenie,

- Umowa o pracę,

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres mailowy.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych - RODO.

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Wesoła
ID: 661939304