2. Praca
  3. Montaż i serwis
  4. Montaż i serwis - Śląskie
  5. Montaż i serwis - Ruda Śląska
Dodane 24 kwietnia 2024

serwisant urzadzen chlodniczych

Wynagrodzenie

5 000 - 8 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Ruda Śląska

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Elastyczny czas pracy, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

OPIS

Firma FRICOLD poszukuje serwisanta , montera do urządzeń chłodniczych nowych , używanych i klimatyzacji. Poszukujemy pracownika na stanowisko: Monter Serwisant Urządzeń Chłodniczych

Opis stanowiska

• montaż urządzeń chłodniczych i uruchomienie agregatu wewnętrzne bądź zewnętrzne

• Kontrola poprawności działania instalacji klimatyzacyjnych, chłodniczych zgodnie z założonym harmonogramem;

• Przeprowadzanie konserwacji, przeglądów instalacji klimatyzacyjnych, chłodniczych zgodnie z planem;

• Wykonywanie bieżących napraw;

• Zgłaszanie konieczności zakupu niezbędnych części zamiennych do instalacji klimatyzacyjnych, chłodniczych;

• Sporządzanie raportów z przeprowadzanych prac.

Wymagania:

• znajomość obsługi technicznej instalacji chłodniczych, klimatyzacyjnych,

• doświadczenie w pracach z urządzeniami technicznymi,

• znajomość obsługi urządzeń w zakresie automatyki i sterowania

• doświadczenie zawodowe

• umiejętność posługiwania się elektronarzędziami

• umiejętność pracy w zespole

• punktualność

• komunikatywność

• dyspozycyjność

• posiadanie lub chęć zdobycia świadectwa kwalifikacyjnego

• prawo jazdy kat. B

Oferujemy: - pracę w dynamicznej rozwijającej się firmie

Lokalizacja

Ruda Śląska,

Śląskie

Śląskie, Ruda Śląska
ID: 910890789