2. Praca
  3. Montaż i serwis
  4. Montaż i serwis - Mazowieckie
  5. Montaż i serwis - Zielonka
Topserw sp. z o.o.
Dodane 07 maja 2024

Serwisant/Technik urządzeń

Wynagrodzenie

5 000 - 7 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Zielonka

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy, Częste podróże służbowe

Topserw, właściciel marki Zdrojownia – Woda na czasie, jest liderem w sprzedaży urządzeń do dystrybucji wody pitnej. Zdrojownia od blisko 10 lat dostarcza naszym Klientom pełną gamę rozwiązań zapewniających stały dostęp do wody pitnej. Nasza oferta obejmuje szeroki wybór bezbutlowych dystrybutorów, źródełek oraz stacji wody prosto z sieci wodociągowej. Kładziemy ogromny nacisk na edukację i kształtowanie świadomości na rzecz zdrowego życia i żywienia, którego nieodłącznym elementem jest woda. W swoich działaniach promujemy ekologiczne, ekonomiczne oraz sprawdzone rozwiązania jakim są dystrybutory wody pitnej.

W związku z nieustannym rozwojem zatrudnimy osoby z okolic Zielonki k/Warszawy do pracy w charakterze:

SERWISANT/TECHNIK URZĄDZEŃ

Opis stanowiska:

·         Montaż, przeglądy, naprawa urządzeń do dystrybucji wody pitnej

·         Przygotowanie dokumentacji serwisowej

·         Utrzymywanie dobrych relacji z klientami

·         Współpraca z innymi działami firmy

Oczekujemy:

·         Wykształcenia technicznego

·         Zdolności manualnych

·         Sumienności, punktualności, zorientowania na cel

·         Gotowości do podróży służbowych

·         Prawo jazdy kat. B

Mile widziane:

·         Doświadczenie na podobnym stanowisku

·         Znajomości zagadnień elektrycznych, mechanicznych oraz hydraulicznych

Oferujemy:

·         Umowę o pracę

·         Wynagrodzenie zasadnicze oraz premię kwartalną uzależnioną od wyników

·         Narzędzia pracy m.in. samochód służbowy

·         Możliwość korzystania z pakietu ubezpieczenia zdrowotnego oraz ubezpieczenia grupowego

·         Wdrożenie oraz wsparcie na każdym etapie współpracy

Dołącz do naszego zespołu, zachęcamy do przesyłania swoich CV  wraz z pisemną zgodą na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z obowiązującymi przepisami o ochronie i przetwarzaniu danych osobowych poprzez portal OLX.

Lokalizacja

Zielonka,

Mazowieckie

Mazowieckie, Zielonka
ID: 849739702