2. Praca
  3. IT / telekomunikacja
  4. Wsparcie techniczne
  5. Wsparcie techniczne - Wielkopolskie
  6. Wsparcie techniczne - Poznań
  7. Wsparcie techniczne - Komandoria
Dodane 22 maja 2024

Serwisant, technik, monter sprzętu IT, kas fiskalnych i monitoringu

Wynagrodzenie

29 - 40 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Poznań, Komandoria

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie, Samozatrudnienie, Praktyka / staż

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca w weekendy, Elastyczny czas pracyRekrutacja online

Opis

RCC GROUP

Firma działająca na rynku od 2006 roku. Oferuje rozwiązania IT dla handlu. Zajmuje się m.in. instalacją i serwisem monitoringu, kas fiskalnych, terminali płatniczych i komputerów. Wieloletnie doświadczenie pozwala nam dziś efektywnie działać w zakresie obsługi serwisowej urządzeń oraz wsparcia technicznego naszych klientów.

Poszukujemy:

 najchętniej studenta, do działu serwisu IT w Poznaniu. Praca głównie w tygodniu, czasami także w weekendy w trybie zleceniowym, głównie w terenie, w Poznaniu i promieniu ok. 100km. Elastyczne godziny pracy. Możliwość pracy dorywczej lub stałej. Do zadań będzie należało: Instalacje sklepowych systemów komputerowych, monitoringu, serwisowanie urządzeń fiskalnych i płatniczych. Wymagania: własne auto (najlepiej oszczędne), prawo jazdy, sprawność techniczna i informatyczna.

Przykładowy opis stanowiska pracy:

- kontakt telefoniczny z Klientem;

- analiza awarii u klienta;

- przeprowadzenie napraw, wymian lub usług instalacyjnych;

- realizacja usług w uzgodnionym terminie czasowym;

- sporządzenie protokołu.

Wymagamy:

- umiejętności myślenia;

- dobra organizacja pracy;

- sumienność i zaangażowanie w wykonywaniu obowiązków;

- posiadanie własnego samochodu i czynnego prawa jazdy (warunek konieczny, praca w terenie);

- Komunikatywności;

- podstawowej znajomości obsługi i budowy komputerów;

- Podstawy sieci komputerowych TCP/IP;

- Otwarcia na nowe technologie;

- Zdolności manualnych;

- Poczucia humoru;

- Wysokiej kultury osobistej;

Mile widziane:

- praktyczna i teoretyczna znajomość budowy, diagnostyki i naprawy komputerów PC, sieci LAN, Monitoringu, kas fiskalnych, terminali płatniczych POS;

- doświadczenie w zakresie serwisowania urządzeń fiskalnych oraz systemów POS;

- wiedza z zakresu sprzętu oraz systemów operacyjnych Linux;

- umiejętność przygotowywania dokumentacji technicznej;

-uprawnienia elektryczne SEP do 1 kV.

  Oferujemy:

- długofalową umowę współpracy w oparciu o elastyczne warunki;

- pracę na stałe lub dodatkową, czas pracy – do uzgodnienia, tryb pracy zleceniowy;

- ciekawą pracę w kontakcie z ludźmi i w ruchu;

- jasny i terminowy system rozliczeń;

- z góry ustalony obszar terytorialny usług serwisowych;

- współpracę w zgranym zespole;

- pakiet szkoleń wprowadzających i stałe wsparcie merytoryczne.

Osoby zainteresowane podjęciem pracy na w/w stanowisku prosimy o przesłanie CV ze zdjęciem.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi ofertami współpracy.

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. nr 133 poz. 883)

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Poznań, Komandoria
ID: 852311919