2. Praca
  3. Montaż i serwis
  4. Montaż i serwis - Zachodniopomorskie
  5. Montaż i serwis - Szczecin
  6. Montaż i serwis - Golęcino
mvb
Dodane 13 czerwca 2024

Serwisant systemów zabezpieczeń

Lokalizacja

Szczecin, Golęcino

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

mvb-specjalistyczna firma w branży elektronicznych systemów bezpieczeństwa, automatyki, telekomunikacji oraz systemów niskonapięciowych poszukuje pracownika na stanowisko:

Serwisant

Opis stanowiska:

·         prowadzenie konserwacji i instalacji elektronicznych systemów bezpieczeństwa

·         naprawa awarii ww. systemów

·         uruchamianie i programowanie ww. systemów

Wymagania:

·         wykształcenie średnie lub  wyższe techniczne (elektrotechnika, elektronika)

·         prawo jazdy kat. B

·         dyspozycyjność, gotowość do wyjazdów służbowych

Mile widziane:

·         znajomość elektronicznych systemów bezpieczeństwa w szczególności SAP, DSO, SSWiN, KD, CCTV

·         doświadczenie w zakresie uruchamiania i konserwacji elektronicznych systemów bezpieczeństwa

·         uprawnienia SEP E do 1kV

Oferujemy:

·         profesjonalne przyuczenie i wdrożenie do pracy

·         pracę w kompetentnym zespole

·         stabilne zasady zatrudnienia

·         benefity pracownicze – opieka medyczna oraz ubezpieczenie grupowe

·         specjalistyczne szkolenia i możliwość rozwoju zawodowego w dynamicznie rozwijającej się firmie

CV prosimy przesyłać na adres: rekrutacja[at]mvb.pl z dopiskiem „Serwisant”.

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych w procesie rekrutacji. Administratorem danych osobowych jest firma mvb z siedzibą w Szczecinie. Podane dane osobowe przetwarzane są w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji. Więcej informacji pod linkiem mvb.pl/pl/klauzula-informacyjna-procesu-rekrutacji-pracownikow/

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Szczecin, Golęcino
ID: 706992228