2. Praca
  3. Montaż i serwis
  4. Montaż i serwis - Śląskie
  5. Montaż i serwis - Jastrzębie-Zdrój
Dodane 21 maja 2024

Serwisant systemów monitoringu - praca od zaraz

Wynagrodzenie

4 500 - 5 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Jastrzębie-Zdrój

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymagane

Poszukujemy kandydatów na stanowisko: serwisanta systemów monitoringów.

Podstawowe zadania na oferowanym stanowisku polegają na:

– wykonywaniu przeglądów zainstalowanych systemów monitoringu

– wyszukiwaniu i zabezpieczaniu na nośnikach nagrań z systemów monitoringu

– wykonywaniu prostych napraw i czynności konserwacyjnych systemów monitoringu

Wymagania niezbędne:

– prawo jazdy kat. B

– umiejętność obsługi komputera

– chęć do pracy, samodzielność, kreatywność, zdolność uczenia się

– umiejętność pracy w zespole

– chęć rozwoju zawodowego i zaangażowanieMile widziane:

– wykształcenie kierunkowe: elektryczne, elektroniczne lub pokrewne

– doświadczenie w branżyOferujemy:

– pewność zatrudnienia i godne zarobki

– pełne składki ZUS, ubezpieczenie zdrowotne, dodatkowy pakiet ubezpieczeń socjalnych

– samochód służbowy i niezbędny zestaw narzędzi

– ciekawą i pełną wyzwań pracę w dobrej atmosferze

– możliwość rozwoju zawodowego i awansu

– kursy, szkolenia, imprezy firmowe– jednozmianową pracę od godz. 7 do 15

Praca od zaraz w pełnym wymiarze godzin.

Aplikacje prosimy wysyłać na adres email lub też składać osobiście w Biurze Obsługi Klienta przy ul. Turystycznej 5 I. Wybrani kandydaci zostaną zaproszeni do drugiego etapu rekrutacji,Dodatkowe informacje można otrzymać drogą telefoniczną oraz mailową.Serdecznie zapraszamy.

Lokalizacja

Jastrzębie-Zdrój,

Śląskie

Śląskie, Jastrzębie-Zdrój
ID: 919787080