Przejdź do głównej części
Dodaj ogłoszenie
ATTRE.EU SP. Z O.O. SP K.
Dodane Dzisiaj o 00:01

Serwisant sprzętu medycznego - kosmetycznego / Elektronik

Wynagrodzenie

6 000 - 18 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Piaseczno

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy, Częste podróże służbowe

Dynamicznie rozwijająca się firma z branży sprzętu medycznego i kosmetycznego poszukuję kandydatów na stanowisko:

Serwisant sprzętu medycznego/ Inżynier elektronik/ Elektronik

Twoje przyszłe zadania:

  • wykonywanie napraw sprzętu medycznego,

  • serwis gwarancyjny oraz pogwarancyjny urządzeń medycznych-kosmetycznych z oferty firmy - wykonywanie przeglądów i konserwacji,

  • prowadzenie dokumentacji serwisowej

  • opracowywanie procedur serwisowych, eklsploatacyjnych

  • sporządzanie dokumentacji serwisowej (opis wykonanych prac)

Nasze wymagania:

  • wykształcenie techniczne – preferowane elektroniczne,

  • doświadczenie w diagnostyce i naprawie urządzeń elektronicznych medycznych lub kosmetycznych.

  • umiejętność czytania schematów elektronicznych,

  • umiejętność obsługi komputera,

  • prawo jazdy kat. B,

  • dyspozycyjność – gotowość do wyjazdów służbowych na terenie całego kraju,

  • mile widziane doświadczenie informatyczne,

  • mile widziane doświadczenie w naprawie urządzeń takich jak laser diodowy, laser NDYAG, laser frakcyjny CO2, kriolipoliza.

Co oferujemy?

  • umowę o pracę lub B2B w wysoko specjalistycznej branży medyczno-kosmetycznej

  • wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia i umiejętnosci.

  • atrakcyjne wynagrodzenie,

  • zapewniamy niezbędne narzędzia pracy,

  • atrakcyjne systemy premiowe

CV proszę przesyłać na adres: biuro(malpa)attre.eu lub poprzez stronę olx

W CV / korespondencji prosimy o umieszczenie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko.

Lokalizacja

Piaseczno,

Mazowieckie

Mazowieckie, Piaseczno
ID: 717982075