2. Praca
  3. IT / telekomunikacja
  4. Wsparcie techniczne
  5. Wsparcie techniczne - Lubuskie
  6. Wsparcie techniczne - Zielona Góra
Dodane 13 maja 2024

Serwisant Sprzętu Komputerowego

Lokalizacja

Zielona Góra

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Computer Partner - firma z branży IT, czołowy dostawca poleasingowych technologii informatycznych na rynku krajowym i zagranicznym poszukuje do oddziału w Zielonej Górze kandydata na stanowisko: Serwisant Sprzętu Komputerowego

Przykładowe Obowiązki:

• Diagnoza notebooków, komputerów oraz urządzeń peryferyjnych

• Wymiana komponentów

• Usuwanie usterek sprzętowych

• Prowadzenie dokumentacji związanej z dokonywanymi naprawami

Wymagania:

• Wykształcenie średnie lub wyższe techniczne

• Odpowiedzialność, samodzielność, kreatywność, dobra organizacja pracy własnej

• Rzetelność i zaangażowanie w realizacji powierzonych zadań

• Umiejętność analitycznego myślenia

• Chęć doskonalenia swoich umiejętności

• Zdolności manualne

Dodatkowym atutem będą:

• Doświadczenie na podobnym stanowisku

• Wykształcenie kierunkowe o profilu elektronicznym lub podobne

• Znajomość podzespołów elektronicznych

• Umiejętność czytania schematów elektronicznych

• Umiejętność montażu i lutowania elektroniki

• Pasja do IT

Oferujemy:

• Pracę w firmie mającej stabilną pozycję na rynku polskim, w której będziesz mógł się rozwijać

• Możliwość zdobycia doświadczenia ze sprzętem najwyższej klasy, najlepszych producentów na świecie

• Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności, doświadczenia i zaangażowania

• Stabilność zatrudnienia

• Elastyczne godziny pracy

• Umowa o pracę, B2B, inne

Zapraszamy również osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności.

Na życzenie możliwa również współpraca w formie samozatrudnienia.

Lokalizacja

Zielona Góra,

Lubuskie

Lubuskie, Zielona Góra
ID: 474658578