2. Praca
  3. IT / telekomunikacja
  4. Wsparcie techniczne
  5. Wsparcie techniczne - Małopolskie
  6. Wsparcie techniczne - Modlnica
Dodane 01 maja 2024

Serwisant Sprzętu Komputerowego

Lokalizacja

Modlnica

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Opis

Zakres obowiązków:

  • usuwanie usterek komputerów i urządzeń peryferyjnych

  • diagnozowanie przyczyn powstałych awarii

  • przeglądy, konserwacje i integracje urządzeń

  • instalacje i konfiguracje sprzętu komputerowego oraz oprogramowania

  • zamawianie części potrzebnych do naprawy usterek

Wymagania:

  • znajomość sprzętu PC i drukarek

  • dobra znajomość budowy i funkcjonowania sieci LAN

  • dobra znajomość pakietów oprogramowania biurowego MS Office

  • doświadczenie w pracy serwisanta komputerowego

  •  ogólna wiedza z zakresu działania sieci LAN/WAN

  • dobra organizacja pracy, sumienność i dokładność w działaniu;

  • dyspozycyjność od poniedziałku do piątku

  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od posiadanego doświadczenia;

  • niezbędne narzędzia pracy;

  • Możliwość realizacji szkoleń podnoszących kompetencje.

  • Przyjazną atmosferę pracy

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV przez formularz OLX.

Lokalizacja

Modlnica,

Małopolskie

Małopolskie, Modlnica
ID: 914159209