2. Praca
  3. Montaż i serwis
  4. Montaż i serwis - Wielkopolskie
  5. Montaż i serwis - Poznań
  6. Montaż i serwis - Jeżyce
DAMIAN
Dodane 01 maja 2024

Serwisant sprzętu AGD Poznań

Wynagrodzenie

4 300 - 4 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Poznań, Jeżyce

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy, Praca zdalna

Prężnie rozwijający się firma: SERWIS PLANET AGD poszukuje pracownika na stanowisko

Technik Serwisu sprzętu AGD z Obsługą klienta.

TWOJE OBOWIĄZKI;

*naprawa i serwis okresowy urządzeń;

*kalibracja i programowanie urządzeń;

*montaż urządzeń u klienta;

*okresowa obsługa automatów kawowych;

*budowanie pozytywnego wizerunku firmy na rynku lokalnym;

*kompleksowa i oparta na najwyższych standardach jakości;

;bezpośrednia obsługa klientów;

*utrzymywanie długotrwałych relacji z klientem

NASZE WYMAGANIA:

*dobra organizacja pracy oraz umiejętność pracy w zespole;

*pełna dyspozycyjność od poniedziałku do piątku w godzinach od 90:00 do 17:00;

*pozytywne nastawienie i zaangażowanie;

*prawo jazdy kat. B;

*doświadczenie w kontaktach z klientem;

*entuzjazm oraz zaangażowanie w wykonywane obowiązki;

OFERUJEMY CI:

*stabilność zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę - po okresiepróbnym;

*uczciwe i atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do wyników pracy (podstawa + premie świąteczne);

*szkolenie stanowiskowe;

*szkolenia wewnętrzne realizowane w trakcie trwania zatrudnienia;

*wsparcie całego zespołu już od pierwszego dnia pracy;

*ciekawą i pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie;

*przyjazną atmosferę.

O NAS

Jesteśmy specjalistami w naprawie AGD! Nasza tajemnica sukcesu topołączenie doświadczenia z nowoczesną technologią. Stawiamy najakość, dlatego zatrudniamy najlepszych fachowców i wykorzystujemy niezawodny sprzęt diagnostyczny. Naprawiamy sprzęt AGD w Lesznie iokolicy.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez

SERWIS PLANET siedzibą w Poznaniu zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji. Informujemy, że Administratorem danych jest SERWIS PLANET z siedzibą w Poznaniu przy ul. Winogrady 58. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Poznań, Jeżyce
ID: 888642361