2. Praca
  3. IT / telekomunikacja
  4. Wsparcie techniczne
  5. Wsparcie techniczne - Małopolskie
  6. Wsparcie techniczne - Kraków
  7. Wsparcie techniczne - Prądnik Biały
Dodane 02 kwietnia 2024

Serwisant/Specjalista ds. wsparcia technicznego

Wynagrodzenie

4 600 - 6 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Kraków, Prądnik Biały

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie, Inny, Praktyka / staż

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Dla naszego klienta – dużej firmy działającej w sektorze e-commerce w branży motoryzacyjnej, poszukujemy doświadczonej osoby, która dołączy do kilkunastu osobowego działu IT.

Jeśli cenisz sobie niekorporacyjną atmosferę pracy i szukasz miejsca, w którym możesz samodzielnie podejmować ważne decyzje wyślij nam swoje cv.

Specjalista ds. wsparcia technicznego/Serwisant

(lokalizacja: ul. Bociana lub ul. Cementowa)

Wymagania:

  • Umiejętność diagnostyki oraz naprawy sprzętu komputerowego oraz biurowego (drukarki, skanery, laptopy itp.)

  • Dobra znajomość systemu Windows, pakietu Office oraz powszechnie używanych aplikacji biurowych

  • Znajomość zagadnień sieciowych oraz Active Directory

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Komunikatywność

  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej, dokładność i skrupulatność

Mile widziane:

  • Znajomość SQL

  • Znajomość systemu ERP Enova365

  • Znajomość systemów serwerowych z rodziny Windows i Linux

  • Doświadczenie z drukarkami etykiet (Zebra, Godex) oraz terminalami mobilnymi (Zebra, Symbol)

Obowiązki:

  • Wsparcie użytkowników w zakresie IT (systemy operacyjne, oprogramowanie biurowe Office)

  • Bieżące utrzymanie systemów operacyjnych i aplikacji

  • Diagnostyka i naprawa sprzętu biurowego głownie drukarki i skanery

  • Instalacja i konfiguracja sprzętu i oprogramowania

  • Obsługa systemu ServiceDesk

Co oferujemy:

  • Świetną atmosferę pracy w młodym zespole

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Zniżki na produkty motoryzacyjne

  • Wyjścia integracyjne

  • Możliwość rozwoju i awansu

  • Dofinansowanie karty Fitprofit

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Prądnik Biały
ID: 894794640