2. Praca
  3. Montaż i serwis
  4. Montaż i serwis - Śląskie
  5. Montaż i serwis - Bielsko-Biała
Dodane 03 kwietnia 2024

Serwisant rowerowy, praca w wypożyczalni rowerów elektrycznych

Wynagrodzenie

4 300 - 6 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Bielsko-Biała

Wymiar pracy

Praca sezonowa

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Elastyczny czas pracy, Praca w weekendy

POSZUKUJEMY MECHANIKA/SERWISANTA ROWERÓW ELEKTRYCZNYCH I HULAJNÓG ELEKTRYCZNYCH!

Dołącz do naszego zespołu na bielskich Błoniach i rozwijaj swoje pasje w dynamicznie rozwijającej się branży elektro-mobilności. Nie wymagamy dużego doświadczenia (mile widziane) - zapewniamy kompleksowe przeszkolenie w renomowanej firmie rowerowej.

Oczekujemy:

-Zamiłowania do rowerów

- Odpowiedzialności i zdolności organizacyjnych

- Zainteresowania techniką i naprawami rowerowymi

- Uczciwości, punktualności i dyspozycyjności przede wszystkim w weekndy

- Komunikatywności i umiejętności pracy w zespole

Twoje zadania:

- Przyjmowanie sprzętu do naprawy oraz wypożyczanie ich

- Naprawa hulajnóg i rowerów elektrycznych

- Utrzymanie porządku

- Profesjonalna obsługa klienta - serwis i wypożyczanie

Co oferujemy:

- Atrakcyjne wynagrodzenie plus premie,

- Zniżki na części i możliwość korzystania z warsztatu

- Przyjazną atmosferę pracy

- Elastyczne godziny pracy

-Zniżki na jedzenie

-obsługę imprez w plenerze

-uczestnictwo w imprezach rowerowych

-możliwość korzystania ze sprzętu

-szkolenie przez najlepszych fachowców z branży

Lokalizacja: Bielsko-Biała , Błonia - Happy Hours

W naszym zespole nie ma miejsca na nudę! Oferujemy możliwości rozwoju w obszarze mechaniki i elektroniki w przyjaznym środowisku.

Jeśli chcesz do nas dołączyć, wyślij swoje CV przez OLX lub zadzwoń : 60*******86

Lokalizacja

Bielsko-Biała,

Śląskie

Śląskie, Bielsko-Biała
ID: 909317722