2. Praca
  3. Montaż i serwis
  4. Montaż i serwis - Kujawsko-pomorskie
  5. Montaż i serwis - Bydgoszcz
Dodane 17 kwietnia 2024

Serwisant rowerowy CentrumRowerowe.pl

Wynagrodzenie

30 - 45 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Bydgoszcz

Wymiar pracy

Praca dodatkowa

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy, Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Sklep internetowy CentrumRowerowe.pl jest największym w Polsce specjalistycznym sprzedawcą detalicznym w segmencie rowerów, odzieży, części i akcesoriów rowerowych. Jest cześcią grupy kapitałowej OPONEO.PL S.A. W związku z dynamicznym rozwojem firmy, szukamy do naszego zespołu:

Do magazynu w Bydgoszcz (ul. Ernsta Petersona 4c) poszukujemy Serwisantów rowerowych.

Praca na pełen etat lub w mniejszym wymiarze godzin - jesteśmy elastyczni.

Obowiązki:

  • Składanie rowerów do sprzedaży

  • Montaż części, akcesoriów

  • Dbanie o porządek na stanowisku pracy

  • Przestrzeganie zasad BHP

Klauzula RODO

Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Dadelo S.A. z siedzibą w: Podleśna 17, 85-145 Bydgoszcz (Pracodawca - administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym, w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę kontaktując się z nami.

Lokalizacja

Bydgoszcz,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Bydgoszcz
ID: 912412857