2. Praca
  3. Montaż i serwis
  4. Montaż i serwis - Mazowieckie
  5. Montaż i serwis - Warszawa
  6. Montaż i serwis - Ursus
Dodane 25 kwietnia 2024

pomocnik serwisanta rowerowego

Wynagrodzenie

29 - 30 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Ursus

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Agencja Ecojob Sp. z o.o. (certyfikat 12864) świadczy usługi związane z leasingiem, outsourcingiem oraz rekrutacjami stałymi. W tej chwili dla naszego Klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko: Pomocnik serwisanta rowerowego, praca w Warszawie.

Opis stanowiska pracy:

  • pomoc w naprawie rowerów,

  • pomoc w obsłudze klientów w sklepie rowerowym,

  • wykonywanie prac pomocniczych na magazynie,

  • praca w sklepach firmowych klienta,

Wymagania:

  • mile widziane osoby dyspozycyjne od zaraz,

  • dokładność, skrupulatność,

  • umiejętność posługiwania się narzędziami - śrubokręt, wkrętarka itp.

    Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowa zlecenie,

  • atrakcyjne wynagrodzenie: 30zł brutto/1h,

  • możliwa praca w godzinach nadliczbowych,

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Ursus
ID: 911083273