2. Praca
  3. Obsługa klienta i call center
  4. Specjalista ds. obsługi klienta
  5. Specjalista ds. obsługi klienta - Dolnośląskie
  6. Specjalista ds. obsługi klienta - Oleśnica
  7. Specjalista ds. obsługi klienta - Oleśnica
ELIS
Dodane 26 kwietnia 2024

Serwisant - Pracownik Działu Obsługi Klienta

Lokalizacja

Oleśnica, Oleśnica

Wymiar pracy

Praca dodatkowa

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymagane

Tworzymy dla naszych klientów spersonalizowane rozwiązania świadczymy kompleksowe usługi w zakresie wynajmu i serwisu tekstyliów dla każdego rodzaju działalności. Oferujemy odzież ochronną i roboczą, maty podłogowe oraz urządzenia z szeroko rozumianego zakresu utrzymania czystości.

Aktualnie prowadzimy rekrutację na stanowisko:

Miejsce pracy: Oleśnica (woj. dolnośląskie)

Zadania

  • Wykonywanie czynności związanych z obsługą odzieży,

  • Przyjmowanie zgłoszeń od użytkowników odzieży i przekazywanie ich do wskazanych osób,

  • Prowadzenie bieżącej komunikacji ze współpracownikami w ELIS.

Oczekujemy

  • Pozytywnego nastawienia,
  • Zaangażowania,
  • Sprawności manualnej,
  • Doświadczenie w obsłudze systemu produkcyjnego będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy

  • Pracę dodatkową 2 dni w tygodniu (poniedziałek 8:30-12:00 oraz piątek 6:30-12:00),
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie w firmie, która jest od 25 lat na rynku,
  • Szkolenia wdrożeniowe.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Dolnośląskie

Dokładna lokalizacja
Dolnośląskie, Oleśnica
ID: 909692395