2. Praca
  3. Montaż i serwis
  4. Montaż i serwis - Opolskie
  5. Montaż i serwis - Opole
Dodane 22 maja 2024

Serwisant - praca mobilna (m/k)

Lokalizacja

Opole

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: Praca hybrydowa, Praca zdalnaRekrutacja online

Aktualnie dla naszego Klienta, firmy specjalizującej się we wprowadzaniu nowoczesnych metod uzdatniania wody przemysłowej, poszukujemy osób na stanowisko: Serwisant - praca mobilna (m/k)

Zakres obowiązków:

  • praca mobilna - wyjazdy do klientów (woj. dolnośląskie, opolskie),

  • regularne wizyty serwisowe u klientów, analizy wody, rozwój rynku,

  • montaż zamówionych urządzeń do uzdatniania wody,

  • współpraca z serwisantami ze swojego i ogólnopolskiego regionu,

  • pobieranie próbek wody i jej analiza.

Kwalifikacje:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku,

  • umiejętność posługiwania się narzędziami,

  • zdolności techniczne, manualne,

  • prawo jazdy kat. B,

  • gotowość do częstych wyjazdów do klientów.

Mile widziane:

  • uprawnienia SEP,

  • wykształcenie: techniczne, inżynieria chemiczna, kierunki przemysłowe, ochrona środowiska.

Oferta:

  • umowa o pracę bezpośrednio w firmie naszego Klienta,

  • pełne wdrożenie stanowiskowe,

  • telefon, laptop służbowy,

  • samochód służbowy – z możliwością korzystania do celów prywatnych,

  • miła atmosfera pracy.

Proces rekrutacyjny podzielony na dwa etapy: 1) rozmowa telefoniczna z Konsultantem rekrutacji Trenkwalder 2) spotkanie z docelowym pracodawcą.

Po podjęciu decyzji o zatrudnieniu - przewidziany 2-dniowy wyjazd do siedziby firmy w Szczecinie w celu wdrożenia stanowiskowego. Firma zapewnia nocleg i wyżywienie.

Numer referencyjny: a0tbI000002lsn5QAA

Lokalizacja

Opole,

Opolskie

Opolskie, Opole
ID: 920163058