2. Praca
  3. Mechanika i lakiernictwo
  4. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator
  5. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Mazowieckie
  6. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Grójec
Dodane 09 kwietnia 2024

Serwisant pojazdów kempingowych

Lokalizacja

Grójec

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma CarGO! Warszawa poszukuje serwisanta pojazdów kempingowych do naszego salonu w Grójcu. Jeśli jesteś mechanikiem samochodowym, złotą rączką, a może stolarzem oraz chciałbyś pracować w dynamicznie rozwijającej się branży caravaningowej przy kamperach i przyczepach kempingowych?

Twój zakres obowiązków

  • prace serwisowe, naprawa podwozia i zabudowy pojazdów kempingowych,

  • prowadzenie przeglądów gwarancyjnych i bieżących,

  • wymiana elementów zabudowy,

  • montaż różnego rodzaju akcesoriów kempingowych w tym (klimatyzacji, paneli solarnych, przetwornic, bagażników rowerowych, systemów multimedialnych itp. ),

  • wykonywanie bieżących napraw mechanicznych pojazdów,

  • dbanie o flotę pojazdów z wypożyczalni - bieżąca konserwacja i przeglądy,

  • obsługa klientów i doradztwo techniczne.

Nasze wymagania

  • wiedzy z zakresu mechaniki samochodowej,

  • podstawowych umiejętności stolarskich,

  • podstawowych umiejętności przy instalacjach wodnych,

  • podstawowych umiejętności przy instalacjach elektrycznych,

  • zainteresowania technicznego,

  • zaangażowanie,

  • umiejętność pracy w zespole,

  • samodzielność i odpowiedzialność,

  • dobra organizacja pracy,

  • prawa jazdy kat. B (kategorie C i E będą dodatkowym atutem).

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie,

  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia,

  • premie motywacyjne,

  • możliwość rozwoju zawodowego i szkoleń,

  • pracę w nowoczesnym i dobrze wyposażonym warsztacie,

  • miłą atmosferę i wsparcie kolegów,

  • możliwość otrzymania pojazdu służbowego.

Zapraszamy do kontaktu!

Firma CarGO! Warszawa należy do Grupy CarGO! Rent a Camp, jednego z liderów branży karawaningowej. Dołącz do nas już dziś!

Lokalizacja

Grójec,

Mazowieckie

Mazowieckie, Grójec
ID: 892488731