2. Praca
  3. Montaż i serwis
  4. Montaż i serwis - Dolnośląskie
  5. Montaż i serwis - Wrocław
  6. Montaż i serwis - Stare Miasto
Dodane 19 kwietnia 2024

Serwisant parkometrów

Lokalizacja

Wrocław, Stare Miasto

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: Praca hybrydowa

Biuro obsługi strefy płatnego parkowania we Wrocławiu poszukuje SERWISANTA PARKOMATÓW

 Twój zakres obowiązków

 ·         Kontrola poprawnego działania parkomatów;

·         Usuwanie awarii parkomatów i analiza ich przyczyn;

·         Konserwacja, naprawy, przeglądy i utrzymywanie parkomatów w sprawności technicznej i estetycznej;

·         Wykonywanie prac montażowych;

·         Wykonywanie przejazdów skanujących;

·         Praca w terenie.

 Nasze wymagania

 ·         Prawo jazdy kategorii B (czynny kierowca);

·         Umiejętności manualne;

·         Chęć do pracy i uczenia się;

·         Zaangażowanie, sumienność i odpowiedzialność;

·         Kreatywność i samodzielność w rozwiązywaniu problemów;

·         Umiejętność pracy w zespole.

 Mile widziane:

 ·         Wykształcenie techniczne lub pokrewne;

·         Doświadczenie w obsłudze parkomatów, lub biletomatów mile widziane.

 Oferujemy

·         Pracę na umowę o pracę, w pełnym wymiarze czasu pracy;

·         Stabilne warunki pracy;

·         Atrakcyjne warunki płacy.

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Stare Miasto
ID: 912972981