2. Praca
  3. Montaż i serwis
  4. Montaż i serwis - Dolnośląskie
  5. Montaż i serwis - Wrocław
  6. Montaż i serwis - Krzyki
Dodane 16 lipca 2024

Serwisant / Monter urządzeń chłodniczych i klimatyzacyjnych.

Lokalizacja

Wrocław, Krzyki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Klima-Venta Sp. z o.o. Sp.k. zatrudni Serwisanta / montera urządzeń chłodniczych i klimatyzacyjnych. Jeśli masz doświadczenie w serwisowaniu i montażu urządzeń chłodniczych i klimatyzacyjnych, to jesteśmy pewni, że Twój wkład w nasz zespół będzie bezcenny.

U nas liczy się praktyczna wiedza, a umiejętności doceniamy tak samo, jak Twoje zaangażowanie i chęć rozwoju.

Zatrudniamy ludzi, a nie tylko CV – dlatego pisz do nas w swoim stylu i pozwól nam poznać Ciebie!

Opis stanowiska:

·       montaż urządzeń chłodniczych i klimatyzacyjnych;

·       prace konserwacyjne, naprawy urządzeń chłodniczych i klimatyzacyjnych;

·       diagnozowanie awarii i usterek.

Umiejętności, których szukamy:

·       znajomość instalacji HVAC, elektrycznych, wod-kan;

·       minimum podstawowa znajomość elektryki i automatyki układów chłodniczych;

·       umiejętność lutowania twardego instalacji;

·       uprawnienia elektryczne 1kV / F-gaz;

·       doświadczenie zawodowe min. 2 lata i więcej;

·       zaradność i samodzielność w działaniu;

·       prawo jazdy kat. B;

Dodatkowymi atutami będą:

·       uprawnienia do obsługi podestów ruchomych;

·       umiejętność pracy w zespole i zarządzania ekipą serwisową.

W zamian za Twoją pracę oferujemy:

·       pracę jednozmianową w stabilnej firmie, która prężnie się rozwija;

·       atrakcyjne wynagrodzenie w zależności od doświadczenia (25-35 zł/h);

·       możliwość stworzenia własnego zespołu serwisowego;

·       możliwość podnoszenia kwalifikacji, szkolenia branżowe;

·       pracę przy użyciu profesjonalnych i markowych narzędzi, regularnie serwisowanych;

·       dojazd na budowę w pełni sprawnym samochodem z klimatyzacją;

·       benefity (opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, Multisport, eventy integracyjne).

Szukamy osób, które chcą dzielić się z nami swoją wiedzą, energią i kreatywnością.

„Administratorem danych osobowych przetwarzanych w celach rekrutacyjnych KLIMA-VENTA Sp. z o.o. Sp.k. (Wrocław 53-306, ul. Ślężna 86). Dane nie będą udostępniane odbiorcom danych w rozumieniu art. 7 pkt 6 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych. Przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne. Dane będą przechowywane do czasu zakończenia procesu rekrutacji nie dłużej niż prze okres 1 m-ca.”

Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z przepisami rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. (RODO).”

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Krzyki
ID: 851228138