2. Praca
  3. Montaż i serwis
  4. Montaż i serwis - Zachodniopomorskie
  5. Montaż i serwis - Szczecin
  6. Montaż i serwis - Centrum
Dodane 11 kwietnia 2024

Serwisant/monter klimatyzacji i pomp ciepła

Wynagrodzenie

7 000 - 10 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Szczecin, Centrum

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Działająca od kilkunastu lat firma Solid Serwis Klimatyzacja Wentylacja Chłodnictwo ma przyjemność zaprosić do aplikowania na stanowisko: Monter klimatyzacji i pomp ciepła.

Naszym pracownikom oferujemy:

  • wszechstronną, interesującą, długofalową oraz stabilną pracę w dobrze rozpoznawalnej i prężnej firmie, w jednej z ciekawszych branż na rynku

  • dołączenie do zgranego zespołu kompetentnych pracowników

  • możliwość zdobycia cennych umiejętności i fachowej wiedzy

  • bezpłatne uczestnictwo w programie MultiSport

  • bezpłatne korzystanie z pakietów medycznych LuxMed

  • umowę o pracę lub dla chętnych B2B

Zakres obowiązków:

  • montaże klimatyzacji w systemie split i VRF

  • montaż pomp ciepła

  • wykonywanie serwisów konserwacyjnych

  • wykonywanie diagnoz i napraw klimatyzatorów

  • prace związane z montażem i serwisem pozostałych instalacji sanitarnych

Oczekujemy:

  • umiejętność wykonywania montażu klimatyzacji i pomp ciepła

  • umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów technicznych

  • prawo jazdy

  • uprawnienia Fgaz mile widziane

Zachęcamy do składania CV

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Szczecin, Centrum
ID: 896234540