2. Praca
  3. Montaż i serwis
  4. Montaż i serwis - Łódzkie
  5. Montaż i serwis - Łódź
  6. Montaż i serwis - Bałuty
AGRATERM S.C.
Dodane 01 maja 2024

Serwisant / monter chłodnictwa i klimatyzacji (możliwość przyuczenia).

Wynagrodzenie

5 000 - 8 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Łódź, Bałuty

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca w weekendy

Opis

AGRATERM SC - Zajmujemy się techniką chłodniczą.

Jesteśmy firmą z branży chłodnictwa i klimatyzacji z siedzibą w Łodzi. Dostarczamy usługi przedsiębiorstwom, instytucjom oraz osobom prywatnym.

Aktualnie poszukujemy pracownika do serwisu chłodniczego na stanowisko: serwisanta urządzeń chłodniczych /możliwość przyuczenia/

Oferujemy:

  • Ciekawą, dającą satysfakcję pracę.

  • Możliwość zdobycia doświadczenia w stale rozwijającej się branży chłodniczej.

  • Poznania wielu zagadnień technicznych (elektryka, automatyka chłodnicza, schematy techniczne, i wiele innych)

  • Udział w szkoleniach branżowych.

  • Przystąpienie do ubezpieczenie grupowego.

  • Zapewniamy wyposażenie techniczne dla naszych pracowników.

Wymagamy:

  • Zdolności manualnych i technicznych.

  • Podstawowej wiedzy elektrycznej.

  • Prawa jazdy kat. B.

  • Dyspozycyjności (praca w wybrane soboty i święta).

  • Zaangażowania w powierzone obowiązki.

  • Dbania o mienie firmy.

Zakres obowiązków

  • Naprawy serwisowe u klientów firmy.

  • Montaże instalacji chłodniczych i klimatyzacyjnych.

  • Przeglądy konserwacyjne urządzeń urządzeń chłodniczych i klimatyzacyjnych.

  • Sporządzanie dokumentacji z wykonywanych prac.

Zgłoszenia zawierające CV prosimy wysyłać za pomocą formularza kontaktowego.

!! Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Łódzkie

Łódzkie, Łódź, Bałuty
ID: 675737323