2. Praca
  3. Montaż i serwis
  4. Montaż i serwis - Mazowieckie
  5. Montaż i serwis - Warszawa
  6. Montaż i serwis - Praga-Północ
Dodane 25 kwietnia 2024

Monter-serwisant

Wynagrodzenie

6 300 - 7 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Praga-Północ

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie, Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: Częste podróże służbowePracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Poszukujemy do współpracy monterów-serwisantów do nowoczesnych systemów magazynowania na terenie parkingów podziemnych.

Zakres obowiązków:

  • instalacja nowych platform parkingowych w wyznaczonych lokalizacjach zgodnie z planem i instrukcjami technicznymi

  • wykonywanie przeglądów i konserwacji istniejących systemów, w tym sprawdzanie stanu technicznego, kontrola działania systemów elektrycznych itp.

  • naprawa i wymiana uszkodzonych komponentów mechanicznych, elektrycznych lub elektronicznych

Nasze oczekiwania:

  • umiejętność obsługi elektronarzędzi

  • chęć do pracy mobilnej- realizacja montaży i serwis istniejących instalacji

  • znajomość podstaw elektryki i mechaniki

Mile widziane

  • uprawnienia SEP E

  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • praca od poniedziałku do piątku w godz. 6/7-15

  • pracę na umowę zlecenie na okres próbny, kolejna umowa o pracę

  • atrakcyjne wynagrodzenie- od 4600 netto

Praca ma charakter mobilny. Inwestycje w rejonie Stadionu Narodowego.

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Praga-Północ
ID: 914380767