2. Praca
  3. Montaż i serwis
  4. Montaż i serwis - Mazowieckie
  5. Montaż i serwis - Warszawa
  6. Montaż i serwis - Włochy
Dodane Dzisiaj o 17:21

Serwisant / Montażysta

Lokalizacja

Warszawa, Włochy

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa o dzieło, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy, Częste podróże służbowe

Firma - 25 lat doświadczenia na polskim rynku w branży reklamowej z siedzibą Warszawa – dzielnica Włochy poszukuje SERWISANTA / MONTAŻYSTĘ

GŁÓWNE ZADANIA:

• wymiana reklam, bieżąca konserwacja i naprawy nośników reklamowych na terenie Polski

sporadyczne montaże i demontaże

realizacja czynności w zakresie planowania i zaopatrzenia w ww. zakresach

OCZEKIWANIA:

bardzo dobra organizacja z zachowaniem wysokiej jakości wykonywanych prac

mile widziane praktyczne umiejętności ślusarskie

lojalność oraz zaangażowanie w wykonywaną pracę

podstawowa znajomość obsługi komputera

pozytywne usposobienie i bez nałogów

konieczne prawo jazdy min. kategorii B

osoba lubiąca jazdę samochodem

OFERUJEMY:

umowę o pracę lub umowę współpracy

wieloletnią pracę w firmie o ustabilizowanej pozycji rynkowej

POWAŻNIE ZAINTERESOWANYCH prosimy o przesłanie CV lub kontakt telefoniczny

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Włochy
ID: 883717333