2. Praca
  3. Montaż i serwis
  4. Montaż i serwis - Pomorskie
  5. Montaż i serwis - Pruszcz Gdański
Dodane 26 kwietnia 2024

Serwisant Mobilny

Lokalizacja

Pruszcz Gdański

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

HT Heiztechnik jest firmą produkującą kotły centralnego ogrzewania i pompy ciepła już od wielu lat. Oferujemy nasze produkty dla klientów w Polsce jak również dla klientów z całej Europy.

Aktualnie poszukujemy osób na stanowisko:

Obowiązki:

Praca w siedzibie firmy Heiztechnik oraz serwisowanie pomp ciepła, kotłów na pellet i ekogroszek - wykonywanie przeglądów, usuwanie usterek gwarancyjnych, pogwarancyjnych (woj. pomorskie).

Wymagania:

  • Wykształcenie średnie techniczne

  • Dyspozycyjność

  • Prawo jazdy kategorii B

  • Komunikatywność

  • Budowanie pozytywnych relacji z klientem

  • Zaangażowanie w powierzone zadania

  • Zaradność i komunikatywność

  • Znajomość podstaw elektryki i hydrauliki

  • Obsługa komputera

  • Umiejętność pracy w zespole

Mile widziane:

  • Doświadczenie w branży ciepłowniczej

  • Doświadczenie w pracy z układami elektrycznymi i elektronicznymi

  • Znajomość podstaw chłodnictwa

  • F-gazy

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • Komfortowe warunki pracy

  • Przyjazną atmosferę

  • Auto służbowe

  • Telefon

  • Możliwość rozwoju

Zgłoszenia zawierające CV prosimy przesyłać na adres mailowy: rekrutacja(at)heiztechnik.pl

Telefon kontaktowy: 79*****59

Prosimy o zawarcie w aplikacji zgody o następującej treści:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji przez HT Heiztechnik Sp. z o.o. z siedzibą w Skarszewach na potrzeby przeprowadzonej rekrutacji.”

Jeśli wyraża Pan / Pani zgodę na przetwarzanie danych osobowych po zakończeniu aktualnego procesu rekrutacyjnego również na potrzeby przyszłych rekrutacji, prosimy o udzielenie zgody o następującej treści:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji przez HT Heiztechnik Sp. z o.o. z siedzibą w Skarszewach na potrzeby przyszłych rekrutacji nie dłużej niż 1 rok, w tym również na inne stanowiska”.

Lokalizacja

Pruszcz Gdański,

Pomorskie

Pomorskie, Pruszcz Gdański
ID: 665307302