2. Praca
  3. Mechanika i lakiernictwo
  4. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator
  5. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Pomorskie
  6. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Żukowo
Dodane 29 maja 2024

Serwisant - Mechanik wózków widłowych, Pracownik biurowy-administracja

Wynagrodzenie

5 000 - 6 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Żukowo

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Opis

Marpol Serwis Żukowo poszukuje osób na to stanowisko:

Mechanik / Pracownik biurowy

Miejsce pracy: Żukowo

Godziny pracy: 07:30-15:30

Zakres obowiązków mechanika:

- Wykonywanie napraw oraz przeglądów technicznych wózków widłowych

- Analiza usterek i rozwiązywanie problemów technicznych

- Tworzenie dokumentacji z wykonywanych czynności

- Przygotowanie maszyn do eksploatacji pod względem parametrów technicznych

- Reprezentowanie Firmy poprzez świadczenia wysokiej jakości usług

Oferujemy:

- Atrakcyjne wynagrodzenie 5000 zł na rękę

- Umowę o pracę

- Pracę w młodym zespole

Oczekiwania:

- Podstawowa wiedza i praktyka z zakresu mechaniki, hydrauliki i elektrotechniki

- Mile widziane doświadczenie zawodowe w zakresie napraw i konserwacji wózków widłowych / samochodów / maszyn budowlanych / maszyn rolniczych / innych urządzeń mechanicznych lub pojazdów

- Zdolności organizacyjne, komunikatywność, dyspozycyjność, samodzielność, odpowiedzialność

- Prawo jazdy kat. B

Zakres obowiązków pracownika biurowego:

Firma Marpol Serwis zatrudni na stanowisko pracownik biurowy.

Miejsce pracy : Żukowo

Wymagania:

- wykształcenie średnie,

- pracowitość

- dyspozycyjność

- komunikatywność

- kreatywność

- podstawowa znajomość pakietu Office

- mile widziane znajomość z motoryzacją

- prawo jazdy

Oferujemy:

- pracę w pełnym wymiarze godzin

- umowę o pracę

- pracę w młodym zespole

-wynagrodzenie od 3300 zł do 3500 zł na rękę

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres mailowy z dopiskiem " Mechanik „ bądź '' Pracownik biurowy,, . Wszystkie odpowiedzi traktowane będą, jako poufne. Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

Lokalizacja

Żukowo,

Pomorskie

Pomorskie, Żukowo
ID: 729639870