2. Praca
  3. Montaż i serwis
  4. Montaż i serwis - Podlaskie
  5. Montaż i serwis - Konarzyce
Dodane 26 kwietnia 2024

Serwisant Mechanik / Serwisant Automatyk

Lokalizacja

Konarzyce

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Logisystem jest wiodącym integratorem systemów automatyki magazynowej

z zastosowaniem nowoczesnych technologii i maszyn

Zatrudnimy na stanowiska:

Miejsce pracy: Łomża

Opis stanowiska:

  • dokonywanie przeglądów prewencyjnych maszyn i urządzeń,
  • wykonywanie bieżących napraw maszyn i urządzeń,
  • instalacja nowych maszyn i urządzeń,
  • sporządzanie raportów i dokumentacji z przebiegu wykonywanych prac,
  • współpraca z serwisami zewnętrznymi.

Wymagania:

  • wykształcenie zawodowe lub średnie o kierunku pokrewnym,
  • doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku,
  • znajomość obsługi komputera,
  • staranność i rzetelność w wykonywaniu powierzonych obowiązków,
  • umiejętność obsługi elektronarzędzi,
  • prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • umowę o pracę,
  • ubezpieczenie i prywatna opieka medyczna,
  • narzędzia pracy niezbędne na w/w stanowisku (samochód służbowy, telefon),
  • udział w ciekawych, rozwojowych projektach,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • stabilne zatrudnienie w międzynarodowej organizacji o ugruntowanej pozycji na rynku.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV przez OLX lub kontakt telefoniczny: 86 212-52-66

Prosimy o dopisanie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Lokalizacja

Konarzyce,

Podlaskie

Podlaskie, Konarzyce
ID: 755296323