2. Praca
  3. Montaż i serwis
  4. Montaż i serwis - Wielkopolskie
  5. Montaż i serwis - Brodowo
Dodane 11 czerwca 2024

Serwisant-Mechanik

Lokalizacja

Brodowo

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma KMK AGRO dostawca wysokiej jakości maszyn rolniczych oraz systemów nawadniających. Świadcząca profesjonalne usługi serwisowe i doradcze, aktualnie poszukuje pracowników na stanowisko Serwisant - Mechanik.

Twój zakres obowiązków

·         Serwisowanie maszyn rolniczych, ciągników i ładowarek teleskopowych (na terenie firmy oraz u klienta).

·         Diagnozowanie usterek oraz prowadzenie przeglądów i prac konserwacyjnych.

·         Prace związane z uruchomieniem maszyn u klienta (nadzór nad powierzonym sprzętem)

·         Budowanie i utrzymywanie pozytywnych relacji z klientem oraz dbanie o profesjonalny wizerunek firmy.

·         Wypełnianie niezbędnej dokumentacji.

Nasze wymagania

·         Podstawowej wiedzy i praktyki z zakresu mechaniki i elektrotechniki.

·         Prawo jazdy kat. B., mile widziane prawo jazdy kat. T

·         Zaangażowania, systematyczności i motywacji do pracy oraz dyspozycyjność.

·         Dobrej organizacji pracy własnej oraz samodzielności i komunikatywności.

·         Mile widziane doświadczenie w serwisie w branży rolniczej lub motoryzacyjnej.

To oferujemy

·         Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę na pełny etat

·         Pracę w młodym oraz ambitnym zespole.

·         Możliwość rozwoju – szereg szkoleń z zakresu mechaniki oraz serwisowania maszyn.

Osoby zainteresowanie prosimy o kontakt telefoniczny: 60*******88

Lokalizacja

Brodowo,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Brodowo
ID: 919903171