2. Praca
  3. Montaż i serwis
  4. Montaż i serwis - Małopolskie
  5. Montaż i serwis - Kraków
  6. Montaż i serwis - Podgórze
Dodane 23 maja 2024

Serwisant maszyn pakujących

Lokalizacja

Kraków, Podgórze

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa o dzieło

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Ogólnopolska firma, zajmująca się dostarczaniem różnych rozwiązań w zakresie pakowania produktów, poszukuje energicznej i pełnej inicjatywy osoby na stanowisko:

Technik - serwisant maszyn pakujących

Opis stanowiska:

·        Diagnostyka i rozwiązywanie problemów w maszynach pakujących m.in. kartoniarkach, maszynach do foliowania, zgrzewarkach, wiązarkach

·        Lokalizacja błędów produkcji oraz ich usuwanie

·        Regulacja i dostrajanie maszyn,

·        Serwis prewencyjny i konserwacja maszyn, przeglądy okresowe podzespołów i części zamiennych

·        Naprawa części zamiennych przygotowanie ich do późniejszego użytku.

·        Montowanie nowych podzespołów i części w urządzeniach

·        Instalacja nowych linii produkcyjnych.

Wymagania:

·        Doświadczenie w pracy z maszynami / doświadczenie w środowisku przemysłowym

·        Prawo jazdy kategorii B

·        Dobra znajomość mechaniki, pneumatyki oraz wiedza o elektryce,

·        Samodzielność, zaangażowanie,

·        Umiejętność ustalania priorytetów oraz nastawienie na rozwój.

Oferujemy:

·        Umowa zlecenie przez pierwsze 1-3 miesiące - możliwość przejścia na umowę o pracę po tym okresie,

·        Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe + prowizja

·        Możliwość rozwoju zawodowego,

·        Niezbędne narzędzia do pracy,

Prosimy o umieszczenie zapisu na CV: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Podgórze
ID: 792958178