2. Praca
  3. Montaż i serwis
  4. Montaż i serwis - Świętokrzyskie
  5. Montaż i serwis - Piórków
Dodane 26 kwietnia 2024

Serwisant maszyn i urządzeń rolniczych

Lokalizacja

Piórków

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma Świerkot Tech Agro jest jednym z pierwszych autoryzowanych dealerów marki Claas w Polsce. Jesteśmy również dealerami sprzętu następujących marek: Kuhn, Horsch, Wielton, Mandam, Kaweco.

Twój zakres obowiązków:

  • naprawa maszyn i urządzeń rolniczych

  • montaż, demontaż i konserwacja maszyn z uwzględnieniem elementów elektrycznych i mechanicznych

  • naprawa i wymiana uszkodzonych podzespołów mechanicznych i elektrycznych

  • wykonywanie przeglądów okresowych maszyn i urządzeń w celu zapewnienia ich sprawności i bezpieczeństwa

  • przygotowywanie raportów z przeprowadzonych napraw i przeglądów

  • przestrzeganie procedur bezpieczeństwa i higieny pracy w zakresie obsługiwanych maszyn i urządzeń

  • współpraca z innymi członkami zespołu w celu zapewnienia płynnego funkcjonowania serwisu

Nasze wymagania:

  • umiejętność pracy zarówno w zespole, jak i samodzielność w podejmowaniu decyzji oraz działaniu w sytuacjach awaryjnych

  • umiejętność obsługi klienta, komunikatywność i zdolność do jasnego przekazywania informacji na temat napraw, konserwacji i obsługi maszyn

  • znajomość podstawowych norm i przepisów BHP

  • sumienność, skrupulatność i dokładność w wykonywaniu obowiązków serwisowych

  • samodzielność w pracy i umiejętność organizacji własnego czasu

  • otwartość na naukę obsługi różnorodnych maszyn rolniczych marki CLAAS, z głębokim zrozumieniem ich funkcji, systemów mechanicznych i elektrycznych

  • Prawo jazdy kat. B

To oferujemy:

  • niezbędne narzędzia do wykonywania obowiązków

  • zatrudnienie w nowoczesnej i stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • możliwość ciągłego rozwoju zawodowego poprzez szkolenia i dostęp do najnowszych technologii.

  • wspierające środowisko pracy i współpracę z doświadczonymi specjalistami w branży

Dni Pracy :

  • dni robocze (poniedziałek - piątek)

Godziny pracy:

  • 8.00-16.00, możliwe nadgodziny

Tryb wypłaty:

  • miesięczna

System wynagrodzeń:

  • stała podstawa wynagrodzenia + premia za wyniki + premia świąteczna + nadgodziny

Benefity:

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • możliwość uzyskania uprawnień

Lokalizacja

Piórków,

Świętokrzyskie

Świętokrzyskie, Piórków
ID: 912983427