2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Śląskie
  6. Obsługa produkcji - Tychy
Dodane 23 kwietnia 2024

Serwisant maszyn górniczych - mechanik lub elektryk

Lokalizacja

Tychy

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa

Firma Joy Global (Poland) Sp. z o.o. należąca do grupy Komatsu poszukuje

osób na stanowisku Serwisant - elektryk lub mechanik.

Miejsce pracy: woj. śląskie

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Czas pracy: Praca zmianowa

Oferujemy:

  • ·         Umowa o pracę w międzynarodowej, rozwijającej się firmie.

    ·         Atrakcyjne wynagrodzenie i stabilne warunki zatrudnienia.

    ·         Dodatek za zjazdy w podziemia kopalń.

    ·         Dodatki za dyżury.

    ·         Bony żywieniowe za zjazdy w podziemia kopalń.

    ·         Nagrody roczne.

    ·         Nagrody jubileuszowe.

    ·         Podwyżki roczne.

    ·         System poleceń pracowniczych - nagrody pieniężne za rekrutacje.

    ·         Szeroki pakiet szkoleń.

    ·         Karta Multisport.

    ·         Prywatna opieka medyczna.

    ·         Ubezpieczenie grupowe w atrakcyjnych cenach.

    ·         ZFŚS (wczasy pod gruszą, świadczenia świąteczne).

    ·         Indywidualne lekcje j. angielskiego.

    ·         Owocowe wtorki.

Zakres obowiązków:

  • Montaż i demontaż maszyn górniczych u klienta,

  • Świadczenie usług serwisowych u klienta,

  • Nadzór oraz utrzymanie wysokiej sprawności maszyn górniczych firmy Joy.

  • Odpowiedzialność za przestrzeganie zasad bezpiecznego wykonywania pracy,

Wymagania:

  • Wykształcenie minimum średnie o specjalności mechanik / ślusarz / automatyk/ elektryk,

  • Podstawowa umiejętność czytania dokumentacji technicznej,

  • Prawo jazdy kat. „B”,

  • Umiejętność pracy w zespole,

  • Dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym,

  • Gotowość do częstych zjazdów w podziemia kopalń.

Mile widziane:

  • Doświadczenie w pracy pod ziemią,

  • Doświadczenie w pracy serwisowej i remontach oraz obsłudze maszyn górniczych,

  • Posiadanie aktualnych odpowiednich zaświadczeń kwalifikacyjnych potrzebnych przy wykonywaniu prac konserwacyjnych, remontowych, eksploatacyjnych.

PRZEŚLIJ SWOJE AKTUALNE CV I DOŁĄCZ DO NAS !

Lokalizacja

Tychy,

Śląskie

Śląskie, Tychy
ID: 764398514